מעצבים את הבית – כל מה שצריך לדעת על מדרגות, מעקות, ומאחזי יד

מעצבים את סביבת המגורים. זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות השונות העומדות לרשותכם למטרות עיצוב גרם מדרגות ובחירת מעקות ומאחזי יד

בתים פרטיים ו/או דירות מגורים בני שני מפלסים או יותר, מאפשרים לכם להתקין גרם מדרגות המשמש למטרות מעבר בין הקומות. במקרים אלו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לעיצוב גרם המדרגות ולהתקנתם של מעקות ומאחזי יד בגרם המדרגות.

מדרגות פנים

הליכי תכנון, ייצור והתקנה של מדרגות פנים, חייבים להיעשות על ידי אנשי המקצוע סולם יעקב המובילים ביותר בתחומם וזאת על מנת להבטיח את תקינות גרם המדרגות ואת התאמתו לחלל הפנים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סוגי מדרגות פנים הכוללים בתוכם: מדרגות מרחפות, מדרגות ספירלה, מדרגות לוליין וסוגי מדרגות נוספים. סוגי המדרגות השונים מיוצרים כיום מחומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: אבן שיש, עץ מלא, זכוכית מחוסמת, ברזל, פלדה ואלומיניום.

מעקות מודרניים לגרם מדרגות

מעקות מודרניים המיועדים לגרם מדרגות המצוי בסביבת המגורים, הם הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של דגמי מעקות המיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: עץ, ברזל, אלומיניום, וזכוכית. מעקות אלו מיוצרים כיום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים של דגמים מעוצבים המשדרגים כל גרם מדרגות ביתי.

מאחזי יד למדרגות

מאחזי יד למדרגות הם למעשה מוצר נלווה למעקות, כאשר ההיצע העומד לרשותכם בתחום זה כולל בתוכו עשרות דגמים של מאחזי יד מעוצבים למעקות. בדומה למעקות, גם מאחזי יד מיוצרים מחומרי גלם שונים כגון עץ, ברזל ואלומיניום וגם הם מגיעים בהיצע מרשים של דגמים עיצוביים שכל אחד מהם מאפשר לכם לשים דגש גם על המימד הביטחותי וגם על המימד העיצובי של סביבת המגורים.

התאמת מעקות ומאחזי יד לגרם מדרגות ביתי

כאשר רוכשים מעקות ומאחזי יד לגרם מדרגות המותקן בסביבת המגורים, קיימת חשיבות רבה לרכישת המוצרים באמצעות בתי עסק מובילים בתחום הייצור והשיווק של מאחזי יד ומעקות וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר:

  • היצע גדול של דגמי מעקות ודגמי מאחזי יד למעקות
  • מוצרי בטיחות איכותיים העומדים בכל דרישות התקן
  • אחריות מקיפה במעמד הרכישה על המוצר אותו אתם רוכשים
  • פתרונות התקנה המבטיחים לכם התקנה על פי דרישות התקן

מעבר לכך, רכישה של מאחזי יד ומעקות חשוב שתעשה בהתאם לתצורת גרם המדרגות בו בחרתם ובהתאם. כמו כן, חשוב להתייחס לנושא בטיחות ונושא תקינות המעקות ומאחזי היד, כאשר גם מאחזי יד למדרגות תקן וגם מעקות תקן הם מוצרים בטיחותיים העומדים בתקן הישראלי הנדרש להתקנת מעקות ומאחזי יד בגרם מדרגות ביתי.

לצפייה בקטלוג מאחזי יד למעקות לחצו כאן וגם אתם תוכלו להתרשם מעשרות דגמים עיצוביים לשדרוג גרם מדרגות ביתי.