מוצרי נגישות – מאחזי יד

מוצרי נגישות – רק סולם יעקב

זקוקים למעקות, מדרגות, מוצרי תמיכה ונגישות ולא יודעים מה לעשות? רוצים לוודא שמה שתקבלו הוא איכותי, יפה, עמיד, בטיחותי וכמובן גם במחיר שפוי? הגעתם למקום הנכון! חברת סולם יעקב היא החברה האיכותית ביותר בארץ בכל הקשור בעבודת מוצרי נגישות, ונשמח לייצר, להתקין ולעמוד לשירותכם!

מה אנחנו עושים

סולם יעקב היא חברה המתמחה בייצור מאחזי יד ומוצרי נגישות, על מנת לוודא שאנשים בעלי מוגבלות, נכות או קשיים בעקבות גיל, לא יפסיקו את החיים התקינים שלהם. אנחנו מאמינים שהעבודה צריכה להיות בטיחותית, יפה וגם קלה לשימוש, כך שאף אחד לא ירגיש מוגבל בתוך ביתו שלו. מוצרי נגישות כוללים מעקות, מאחזי יד וגרמי מדרגות מסוגים שונים, שיכולים לכלול את הכול: גם יופי, גם בטיחות וגם לוגיסטיקה פשוטה לשימוש. אם אתם זקוקים לכזה, התקשרו אלינו לסולם יעקב כבר היום!

אנחנו מציעים לכם את השירותים הבאים: תכנון, ייצור והתקנה של מעקות, מאחזי יד ומוצרי נגישות, המתאימים בצורה מושלמת לביתכם. תוכלו לבחור משהו מוכן מהקולקציה שלנו, וגם לבקש לייצר משהו מותאם אישית רק בעבורכם. אנחנו מציעים לכם לפי סגנון, חומר וצורה המתאימה לכם את המוצרים הבאים: מעקות פנים וחוץ, מעקות עץ, מעקות עץ בשילוב חריטה אומנותית, מעקות מתכת, מעקות זכוכית, וכמובן הכול ברמת בטיחות גבוהה וקלות שימוש שמאפשרת נגישות לנכים וקשישים. המוצרים שלנו מתאימים לשירותים, לגרמי מדרגות ולמקלחות.

על מה אנחנו מקפידים

מכיוון שאנחנו מתמחים ומייצרים מוצרים הקשורים בבטיחות בבית, סולם יעקב מתחייבת לעשות בעבורכם מוצרים העומדים בשלושה תנאים מחמירים:

  1. אנחנו מעניקים לכם את המוצרים הבטוחים ביותר בארץ. אצלנו אין פשרות, אנחנו מקפידים שכל המוצרים שלנו יהיו בטוחים בשירותים, בגרמי המדרגות, המעקות או המקלחות כדי שכל אחד שזקוק לכך בביתו, ירגיש בטוח ללא מחשבה מיותרת או דאגה.
  2. שמירה על חומרים איכותיים מאד. הרציונל הוא שגם המוצר יהיה יפה ואסתטי, רק באמצעות חומרים טובים אפשר להקפיד על כך, וגם שיחזיק זמן רב. אנחנו לא מעוניינים שהמוצרים ידרשו תחזוקה מסובכת, ובוודאי שלא תחליפו אותם תדיר. בגלל זה אנחנו שומרים על איכות גבוהה, לא משנה אם זה עץ, מתכת או זכוכית. המעצבים שלנו עושים עבודה ברמה הגבוהה ביותר, הן בתכנון ואחר כך בהתקנה המורשית.
  3. עיצוב חלל איכותי – חשוב לנו שהתוצאה תהיה גם יפה ולא רק בטוחה. אחרי הכול, אתם מעוניינים שהבית שלכם יראה טוב, לא משנה אם יש לכם מגבלת תנועה או אם לאו.

למה דווקא אצלנו

חברת סולם יעקב עוסקת בעבודת ייצור ותכנון של מוצרי נגישות שנים רבות. אנחנו מלווים את הלקוח בכל הליך התכנון, הייצור וההתקנה, תוך התחשבות בצרכים, ברגשות ובדרישות העיצוביות, ומקפידה על סטנדרט גבוה של עבודה. בשל כך, אם אתם רוצים להרגיש בטוחים ולקבל מוצר איכותי, עמיד ויפה לשביעות רצונכם, נשמח לשמוע מכם כבר היום!