קימורים ואלגנטיות – לחבק את היופי של מדרגות מעוצבות בבית שלך

מדרגות מעוצבת לבית הן הגדרה כוללת לעשרות דגמים עיצוביים של גרם מדרגות פנים או מדרגות חוץ, כאשר הסגנון העיצובי ניתן להתאמה מלאה לעיצוב הכללי של המקום בו הוא ממוקם.

אם גם אתם רוצים לעלות באיכות החיים ולשדרג את סביבת המגורים שלכם באמצעות מדרגות מעוצבות לסביבת המגורים, זה הזמן לדעת הכול על סוגי מדרגות וסגנונות עיצוב.

סוגי מדרגות לסביבת המגורים

כאשר מדברים על מדרגות לסביבת המגורים, מדברים למעשה על גרם מדרגות המיועד לבית פרטי ו/או לדירות מגורים בנות שני מפלסים ויותר. מדרגות לבית יכולות להיות מדרגות פנים או מדרגות חוץ, כאשר בין יתר סוגי המדרגות לסביבת המגורים תוכלו למצוא:

בחירת חומר הגלם לייצור מדרגות פנים/חוץ – מה חשוב לדעת?

מכיוון שאת סוגי המדרגות נהוג לסווג בין היתר על פי תצורתן וחומר הגלם ממנו הן מיוצרות, בחירת חומר הגלם לייצור גרם המדרגות חשוב שייעשה בראש ובראשונה בהתאם למיקום גרם המדרגות, בחלל הפנים של סביבת המגורים או בשטחי החוץ. במקרים של מדרגות חוץ חשוב לבחור חומר גלם בעל עמידות גבוהה לתנאי סביבה וחוץ, ובמקרים של מדרגות פנים חשוב לשים דגש על בחירת חומרי גלם בעלי עמידות גבוהה לתנאי לחות הנוצרים בתוך סביבת המגורים.

מעבר לכך, חשוב לבחור את חומרי הגלם לייצור מדרגות חוץ או פנים בהתאם לסגנון העיצובי של חלל הפנים או שטח החוץ ובהתאמה לחומרי הגלם הדומיננטיים בתוך החלל או בשטח החוץ. כמו כן, חשוב לבחור את חומרי הגלם לייצור מדרגות פנים/חוץ בהתאם ליכולות עיבוד החומר, נתון המשפיע במידה רבה על אפשרויות העיצוב של גרם המדרגות בסופו של תהליך.

תכנון מדרגות מעוצבות לסביבת המגורים

 

אין זה משנה אם אתם נדרשים להתקנה של גרם מדרגות חוץ או פנים בסביבת המגורים, כל פעולת התקנה חייבת להיות מבוססת על תהליך תכנון מקדים של גרם המדרגות. תהליך התכנון חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום והם נועדו בין היתר לצרכי תכנון גרם המדרגות גם על פי כל תקנות הבניה הקבועות בחוק וגם על פי הסגנון העיצובי המותאם ביותר לשטח בו ממוקם גרם המדרגות. תכנון מדרגות לבית פרטי שונה אומנם מתכנון מדרגות לדירת מגורים בת שני מפלסים ויותר, אך העיקרון הוא זהה והוא חייב להיות מותאם גם לתקנות המופיעות בחוק וגם לסגנון העיצובי של חלל הפנים.

סולם יעקב מציגה: מחלקת תכנון למדרגות שישדרגו לכם את איכות החיים

 

אם גם אתם חולמים על מדרגות מעוצבות בסביבת המגורים ורוצים להבטיח לעצמכם תהליך מקצועי למטרות תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מדרגות לבית פרטי או לדירת מגורים, זה הזמן להכיר את מחלקת התכנון של חברת סולם יעקב, החברה המובילה בישראל בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מדרגות מאז שנת 1974.

שירותי מחלקת התכנון, נועדו לאפשר לכל אחד ואחת מבינכם לעצב את סביבת המגורים באמצעות גרם מדרגות מודרני ומעוצב שמצד אחד עומד בכל דרישות התקן וחוקי הבנייה ומצד שני מאפשר לכם לשדרג את איכות החיים וליהנות מהעיצוב הנכון והמותאם ביותר לסביבת המגורים שלכם.

לצפייה בקטלוג מדרגות ומעקות לסביבת המגורים ע"י אדריכלים ומעצבי פנים לחצו כאן והתרשמו מהתוצאה הסופית והמרשימה ביותר של מוצרי החברה בתחום.