מעקות למדרגות עוצרי נשימה דגם 2023 סולם יעקב

מעקה למדרגות זה סולם יעקב

כל סוגי המעקות למדרגות פנים וחוץ, כל הדגמים העצובים המרשימים ביותר וכל פתרונות התכנון, הייצור וההתקנה במקום אחד…זה הזמן להכיר את קולקציית המעקות המעוצבים של חברת סולם יעקב.

אנחנו בחברת סולם יעקב, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, ייצור והתקנה של מעקות למדרגות חוץ ופנים מאז שנת 1974, ואנו עושים זאת על הצד המקצועי והבטיחותי הטוב ביותר. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע חיוני על כגל סגי המעקות המתוכננים, מיוצרים ומותקנים על ידינו במבני מגורים ומשרדים, דירות יוקרה, בתים פרטיים ונכסים נוספים שבעליהם רוצים ליהנות מהטוב ביותר כאשר מדובר במעקה למדרגות.

כל סוגי המעקות למדרגות במקום אחד, מוביל בתחומו!

כחברה מובילה בתחום המעקות ופתרונות פנים, אנו ב-סולם יעקב, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מכל סוגי המעקות למדרגות במקום אחד, בין אם מדובר במעקות למדרגות חוץ ובין אם מדובר במעקות למדרגות בפנים. בשני המצבים, תוכלו למצוא אצלנו מעקות המיוצרות מחומרי גלם שונים, וביניהם, עץ, מתכת, זכוכית, ברזל, נירוסטה ועוד.

המעקות שלנו מתאפיינים ברמת גימור גבוהה במיוחד ובסגנונות עיצוביים המותאמים לכל סגנון עיצובי של החלל בו ממוקם גרם המדרגות, דבר המאפשר גם לכם לבחור דגם כזה או אחר של מעקה מבין סוגי מעקות למדרגות המיוצרים על ידי בשיטת עבודה ייחודית אותה פיתחנו ושכללנו לאורך השנים.

חשוב לנו שתדעו: פתרונות השירות המוצעים על ידינו לצרכי תכנון, ייצור והתקנה של מעקה למדרגות, מותאם גם לסקטור הפרטי של בעלי בתים פרטיים בשלבי בנייה ו/או שיפוץ וגם לסקטור העסקי במסגרת שירותי ייעודי לאדריכלים ומעצבי פנים.

עולים ברמת החיים משלב התכנון ועד להתקנה בבית הלקוח

אם גם אתם מחפשים אחר מעקות למדרגות בבית פרטי, אנו מזמינים אתכם לעלות ברמת החיים וליהנות מפתרונות תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי המעקות המותאמים לגרם המדרגות בבתיכם, המעקות המעוצבים שלנו מתוכננים ומיוצרים בהתאמה אישית מלאה לעיצוב חלל הפנים ולמבנה גרם המדרגות בתוך חלל הפנים, דבר המאפשר לכם להפוך את המעקה המעוצב שלנו לחלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית של החלל.

לרשותכם, קולקציה מתחדשת של מעקות מעוצבים היכולים להתאים לכל גודל חלל פנים בשטח הבית ולכל סגנון עיצובי המועדף עליכם ביותר גם של גרם המדרגות וגם של המעקה.

עולים ברמת החיים גם בתכנון, ייצור והתקנה של מעקות לחדרי מדרגות

התמחות מקצועית נוספת שלנו באה לידי ביטוי בתהליכי תכנון, ייצור והתקנה של מעקות לחדרי מדרגות במבני מגורים, מבני מסחר ותעשייה, מבני משרדים ומבני ציבור, וגם בתחום זה, תוכלו להבטיח לעצמכם את פתרונות השירות המתקדמים ביותר בענף המעקות משלב התכנון לאורך כל שלבי העיצוב והייצור ועד להתקנה מקצועית באתר הבנייה.

בטיחות מעל הכול!

כחברה מובילה בתחום תכנון ועיצוב מעקות למדרגות, אנו שמים דגש מיוחד על היבטי הבטיחות השונים הנלווים להליכי התכנון והייצור של כל אחד מסוגי המעקות שלנו, וזאת לנוכח העבודה הפשוטה העומדת לנגד עינינו, שכל מעקה הוא בראש ובראשונה אמצעי בטיחות לצורך מניעת נפילות והחלקה. בנוסף, תהליכי הייצור שלנו מיושמים תחת פיקוח מתמיד של בקרת איכות באמצעותנו אנו עושים הכול על מנת שכל אחד ואחת מביניכם יוכל ליהנות מעלייה בטוחה, נוחה וקלה בגרם המדרגות בו מותקנים המעקות הבטיחותיות שלנו.

כל יתרונות השירות לאורך כל הדרך

מעטפת השירות המקצועית שלנו בתחום מעקות למדרגות פנים וחוץ, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות שכל אחד מהם הוא שלב בדרך בה ביססנו את מעמדנו המקצועי לאורך 50 שנות יצירה של מדרגות ופתרונות פנים. בין היתרונות המרכזיים שלנו תוכלו למצוא:

  • ניסיון מקצועי רב שנים – אנו עוסקים ומתמחים בתהליכי תכנון, ייצור והתקנה של מעקות לכל סוגי המדרגות מאז שנת 1974 ועד היום.
  • מפעל ייצור מודרני ומתקדם מסוגו המשלב בתוכו טכנולוגיות ייצור מתקדמות.
  • מחלקת תכנון מקצועית המאפשרת לכם ליהנות מפתרונות תכנון מיטביים
  • מחלקת עיצוב מעקות המאפשרת לכם ליהנות ממעקות מעוצבים בהתאמה אישית מלאה
  • מחלקת התקנות מקצועית המתמחה בביצוע עבודות התקנה של כל סוגי המעקות בכל גובה נדרש
  • ייצור מעקות מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר בענף
  • מחלקת שירות ייעודית ללקוחות פרטיים ולבעלי מקצוע (אדריכלים ומעצבי פנים)

וזאת לצד יתרונות שירות נוספים הבאים לידי ביטוי במתן שירותי ייעוץ והכוונה לצורך בחירה נכונה של סוג המעקה וחומר הגלם ממנו נייצר אותו עבורכם. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם מנהל פרויקט לצורך תיאום תהליכי העבודה, משלב התכנון ועד ההתקנה.

פתרונות שירות נלווים

כחברה מובילה בתהליכי תכנון, ייצור והתקנה של גרם מדרגות ומעקות, אנו מאפשרים לקהל הלקוחות שלנו ליהנות גם מפתרונות שירות וייצור של מאחזי יד צמודי קיר. מאחזי היד שלנו יכולים לשמש אתכם גם כאביזר בטיחות וגם כאביזר דקורטיבי נוסף בסביבת גרם המדרגות, ובתוך כך, ליהנות מעיצוב אחיד ותואם של גרם המדרגות, המעקה למדרגות ומאחזי היד. פתרונות התכנון והייצור שלנו בתחום זה מתמקדים בכל סוגי מאחזי היד האפשריים, לרבות, מאחזי יד לנכים ובעלי מוגבלויות, מאחזי יד ישרים, משופעים, ספיראליים ועוד.

בונים? משפצים? זה הזמן ליצור איתנו קשר

אם גם אתם מצויים בתהליכי בנייה או שיפוץ של סביבת המגורים ו/או העבודה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מחלקת הייעוץ המקצועית שלנו וליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב לצורך התקנת גרם מדרגות או מעקות לגרם מדרגות. במסגרת שירות זה, אנו נציג בפניכם מספר סקיצות בתלת מימד להמחשת התוצר הסופי שלנו ולצורך בחירת הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. לתיאום שיחת  ייעוץ טלפונית מקדימה וללא כל התחייבות מציידכם אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן ולהבטיח לעצמכם את כל האיכויות של סולם יעקב

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם