מעקות כבלים מיוחדים בשילוב מדרגות ברזל מרחפות - סולם יעקב

גם מעקות כבלים זה סולם יעקב

מחפשים אחר פתרון מרהיב ביופיו לצרכי התקנת מעקות למדרגות פנים וחוץ וגשרי מעבר מבניים? זה הזמן לדעת הכול על מעקות כבלים מבית סולם יעקב, החברה המובילה בישראל לתכנון, ייצור והתקנה של מעקות כבלים ומעקות רשת למגוון יישומים.

מעקות כבלים הם הגדרה כוללת למעקות המיוצרים מניסורטה, פרופילי אלומינים ורשתות נירוסטה, כאשר המכנה המשותף לכל חומרי הגלם המשמשים לייצור מעקות כבלים היא העובדה שמדובר בחומרי גלם בעלי עמידות בפני קורוזיה וחלודה, דבר המאפשר לכם ליהנות מפתרונות תכנון וייצור של מעקות כבלים ורשת למדרגות וגשרי מעבר פנימיים וחיצוניים כאחד.

מעקות כבלים למדרגות מבית סולם יעקב

כחברה מובילה בתחום מדרגות, מעקות ופתרונות פנים, אנחנו ב-סולם יעקב מאפשרים לכם ליהנות מקולקציה מרהיבה ביופייה של מעקות כבלים בהתאמה אישית לגרם מדרגות פנימי/חיצוני, גשרי מעבר ויישומים נוספים המחייבים התקנת מעקה, פנים וחוץ כאחד. מעקות הכבלים ומעקות הרשת המיוצרים על ידינו, יאפשרו גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

  • מעקות בטיחות המותאמות לתקן הבנייה הבינלאומי ולדרישת התקן הישראלי
  • מעקות המיוצרות מפלדת אל חלד להגנה מרבית בפני קורוזיה
  • מעקות רשת עם מאפייני גמישות ומתיחה

ומכל הכול, להבטיח לכם מעקה פנים/חוץ המשלב בין פונקציונאליות לאסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

חשוב לנו שתדעו: אחד מהיתרונות המובהקים של התקנת מעקות רשת או מעקות כבלים בסביבת החוץ, טמון בעובדה שהמעקה משמש גם כאמצעי בטיחות וגם כאמצעי הצללה שאינו מפריע לנוף וכניסת אור.

מעקות כבלים בהתאמה אישית

בדומה לכל סוג אחר של מעקות המיוצר על ידינו משלב התכנון ועד התקנה, גם הדגמים השונים של מעקות הכבלים הדקורטיביות שלנו מתוכננים בהתאם למאפייני החלל בו הם עתידים להיות מותקנים וגם בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. את פעולות ההתאמה של המעקות, אנו מיישמים באמצעות שיטת העבודה הייחודית שלנו אותה פיתחנו ושיכללנו לאורך 50 שנות עשייה ויצירה בענף המדרגות, המעקות ופתרונות הפנים.

תמונות ופרויקטים מובחרים - מעקות כבלים

מדרגות מרחפות לפעמים חלומות מתגשמים - סולם יעקב
מעקות כבלים מיוחדים בשילוב מדרגות ברזל מרחפות - סולם יעקב

מעקות כבלים ורשת - למי זה יכול להתאים?

מעקות כבלים או מעקות רשת למדרגות חוץ/פנים, יכולים להתאים בעיקר לסביבת מגורים המתאפיינת בעיצוב מודרני עם נגיעות אורבאניות, וזאת לנוכח העובדה שחומרי הגלם מהם מיוצרים מעקות הרשת והכבלים הם בעלי מראה המותאם לעיצוב חלל בסגנון אורבאני – מודרני.

כמו כן, מעקות כבלים נירוסטה או מעקות רשת מתיחה יכולים להתאים לגשרי מעבר הממוקמים בתוך חלל הפנים או החוץ של מבני מגורים, מבני מסחר ותעשייה, מבני ציבור וכדומה.

חשוב לנו שתדעו: המראה הייחודי של מעקות רשת או מעקות כבלים, מותאם לגרם מדרגות וגשרי מעבר המיוצרים מחומרי גלם שונים, לרבות, בטון, עץ, זכוכית, שיש, אבן טבעית וחומרי גלם נוספים, ועובדה זו הופכת את מעקות הכבלים למעקות אקלקטיות היכולות להתאים כמעט לכל סביבת פנים וחוץ.

מעקות רשת לשטחי חוץ

יופיים של מעקות הרשת, הפך אותם בשנים האחרונות לבחירה הטבעית להתקנת מעקות בשטחי חוץ גם בבתים פרטיים וגם במתחמי אירוח וגם במרחב האורבאני של פארקים עירוניים וכדומה. מעקות רשת לשטחי חוץ נועדו בין היתר לצרכי תיחום שטחי נוי כגון: ערוגות פרחים/עציצים, בריכות נוי, מרבצי דשא וכדומה, וזאת לנוכח העובדה שמדובר במעקות במראה מודרני המתאפיין בקווים נקיים ובאופן השתלבותם במרחב החיצוני מבלי להפריע לנוף.

אנחנו בסולם יעקב, מאפשרים גם לסקטור המוסדי – עסקי וגם לסקטור הפרטי, ליהנות מפתרונות תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מעקות רשת ומעקות כבלים דקורטיביים המשתלבים באופן טבעי בכל שטח חוץ אפשרי.

תחזוקת מעקות כבלים למדרגות חוץ/פנים

מאפייני פלדת אל חלד כחומר גלם בעל הגנה מרבית בפני מצבי חלודה וקורוזיה, מאפשרים לכם ליהנות ממעקות דקורטיביים אשר אינם מצריכים פעולות תחזוקה תדירות או משמעותיות. יחד עם זאת, בדומה לכל חומר גלם חזק אחר, גם הכבלים והרשתות מהם מיוצרים המעקות, עשויים להיות ניזוקים במשך הזמן, וגם במקרים אלו, פיתחנו עבורכם פתרון מעשי וחסכוני להחלפת הכבל/רשת אשר ניזוקה מבלי להידרש להחלפה של כל מרכיבי המעקה. פתרון זה מבוסס על יכולות המתיחה של הכבלים/רשתות, וכאשר כבל מסוים נפגע או ניזוק ניתן להחליפו באמצעות שחרור המתיחה והתקנה של כבל/רשת חדש.

גם בתחום מעקות כבלים/רשת הבטיחות היא מעל הכול!

כחברה מובילה בתחום ייצור מעקות בטיחות ודקורטיביות לסביבת המגורים ולכל מקום ייעודי אחר, אנו עושים הכול על מנת להפוך את מעקות הכבלים/רשת המיוצרים על ידינו לאמצעי בטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר והדבר בא לידי ביטוי גם באיכויות חומרי הגלם המשמשים אותנו לייצור המעקות וגם בתהליכי בקרת האיכות הנלווים לתהליך הייצור עצמו. חשוב לנו לציין שהמעקות שלנו מכל סוג ובכל דגם, עומדים בכל דירות התקן הבינלאומי והתקן הישראלי.

הזמנת מעקות כבלים מבית סולם יעקב – כל היתרונות

הזמנה ורכישה של מעקות כבלים או מעקות רשת אצלנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות ההופכים את הרכישה לכדאית ומשתלמת יותר עבורכם, וביניהם:

  • ניסיון מעשי של קרוב ל-50 שנה בענף ייצור כל סוגי המעקות
  • מפעל ייצור מודרני המשלב בתוכו טכנולוגיות ייצור מתקדמות
  • היצע מרשים של דגמי מעקות כבלים/רשת הניתנים להתאמה אישית על פי דרישת הלקוח
  • ליווי מקצועי משלב התכנון דרך כל שלבי העיצוב והייצור של המעקות ועד להתקנה מקצועית בבית הלקוח או בשטח המיוחד

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מעקות כבלים ניסרוסטה למדרגות פנים או חוץ וליהנות מכל יתרונות השירות שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום ולתאם לעצמכם שיחת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת. חשוב לנו לציין שאנו מעמידים לרשותכם, מנהל פרויקט המלווה אתכם משיחת הטלפון הראשונה ועד לשלבי ההתקנה של המעקה.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם