מעקות זכוכית מעוצבות דגמי 2023 - סולם יעקב
מעקה זכוכית רמה אחת מעל כולם - סולם יעקב

גם מעקות זכוכית זה סולם יעקב

חולמים על סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת? זה הזמן לדעת הכול על היתרונות של מעקות זכוכית מבית סולם יעקב לסביבת המגורים.

מעקות זכוכית מהווים אמצעי דקורטיבי ובטיחותי לכל גרם מדרגות בסביבת המגורים או חלל העבודה. מעקות מסוג זה מיוצרים על ידינו בשיטות עבודה מתקדמות המשלבות בתוכן עבודת יד אומן לצורך יצירת עיצובים מרהיבים ביופיים.

מעקות זכוכית בבית - כל היתרונות

התקנה של מעקות זכוכית למדרגות בבית, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

 • יצירת מרחב פתוח, מרשים ומלא אור בסביבת המגורים
 • מעקות בטיחותיים העומדים בכל דרישות התקן
 • מעקות בעלי מראה יוקרתי המשדרגים את סביבת המגורים
 • כיסוי מיטבי של גרם המדרגות מבלי להפריע לסגנון העיצובי של המדרגות

ויתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי באיכויות תהליכי התכנון, הייצור וההתקנה של המעקות.

אצלנו ב-סולם יעקב, החברה המובילה בישראל בתחום המדרגות, המעקות ופתרונות הפנים, תוכלו ליהנות מיתרונות נוספים בכל רכישה והתקנה של מעקה זכוכית למדרגות בבית, וזאת בהתבסס על הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות שלנו בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי המעקות, לרבות, מעקות זכוכית.

מעקות זכוכית מעוצבים המיוצרים תחת תהליכי בקרת איכות קפדנית

כל מעקות הזכוכית המשווקות על ידינו, מיוצרות בהתאם לדרישות התקן בענף הבנייה ותחת תהליך בקרת איכות המאפשר לנו לבחון את רמת הבטיחות של המעקה בכל רגע נתון במהלך פעולות הייצור. על מנת להבטיח לקהל הלקוחות שלנו את מעקות הזכוכית הבטיחותיים ביותר, אנו עושים שימוש בסוגים שונים של זכוכיות העומדים מלכתחילה בדרישות התקן. השילוב בין עמידת הזכוכית לתקן לבין תהלכי בקרת האיכות הקפדנית שלנו, מאפשר גם לכם ליהנות ממעקות זכוכית בטיחותיים ברמה הגבוהה ביותר בענף.

חשוב לנו שתדעו: במהלך השנים האחרונות, שונה התקן הישראלי בכל הנוגע למעקות זכוכית, כאשר עד לפני מספר שנים התקן חייב שימוש בזכוכית מחוסמת. כיום, התקן הוחמר והוא מוענק אך ורק לזכוכית רבודה מחוסמת הידועה גם בשם טריפלקס. זכוכית זו משלבת בתוכה בין 2 ל-3 שכבות שבין כל שכבה מצויה שכבת PVC שלמעשה מגנה על המבנה השלם של המעקה במידה והזכוכית נשברת או נסדקת.

מעקות זכוכית מעוצבות דגמי 2023 - סולם יעקב

תמונות ופרויקטים מובחרים - מעקות זכוכית

מעקות זכוכית למדרגות בהתאמה אישית -סולם יעקב
מעקות זכוכית רמה אחת מעל כולם - סולם יעקב
מעקות זכוכית עוצרי נשימה דגם 2023 - סולם יעקב
מעקות זכוכית מעוצבות דגמי 2023 - סולם יעקב
מעקה זכוכית רמה אחת מעל כולם - סולם יעקב

מעקות זכוכית המיוצרים בשיטות עבודה מתקדמות

יתרון מרכזי המאפיין את מעקות הזכוכית שלו, הוא פועל יוצא של שיטות העבודה המתקדמות שלנו לייצור מעקות זכוכית, המשלבות בין עבודת יד של אומן זכוכית לבין טכנולוגיות ייצור מובילות. באופן זה, אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו מגוון רחב של דגמים מיוחדים ומעוצבים של מעקות זכוכית למדרגות, למרפסות נוף, לגשרי מעבר ולכל מקום ייעודי להתקנת המעקות.

מעקות זכוכית מיוחדים ומעוצבים

בין יתר השיטות המשמשות אותנו לייצור מעקות זכוכית תוכלו למצוא שיטות אומנותיות המבוססות על התזת חול וצריבה אומנותית על גבי הזכוכית, דבר המאפשר לכם ליהנות ממגוון מעקות זכוכיות בעלי מראה אומנותי וייחודי. בנוסף, אנו מאפשרים הדפסה על גבי הזכוכית לצרכי מיתוג מעקות זכוכית בחללי עבודה משרדיים וכדומה.

משלב התכנון ועד התקנה במקום אחד

אחד מיתרונות השירות המרכזיים המוצעים על ידי כחברה מובילה לייצור כל סוגי המעקות, טמון בעובדה שפתרונות השירות המוצעים על ידינו מיושמים משלב התכנון של המעקות השונים ועד לשלבי התקנתם בסביבת המגורים או בכל מקום ייעודי אחר. באופן זה, אתם יכולים להבטיח לעצמכם עיצוב מעקות זכוכית בהתאמה אישית מלאה וליהנות מהיצע גדול ומרשים של דגמים עיצוביים היכולים להתאים למטרות ההתקנה, בין אם מדובר במטרת התקנה של מעקה זכוכית למדרגות ובין אם מדובר בהתקנה של מעקה זכוכית למרפסת.

לאורך כל הדרך, הליווי מטעמנו נעשה באמצעות מנהל פרויקט הדואג להעניק לכם את המענה המידי בכל דרישה ושאלה לאורך כל שלבי התכנון, הייצור וההתקנה של המעקות.

מעקות זכוכית עם או בלי מסגרת

ההיצע הגדול של דגמי מעקות הזכוכית המיוחדים והמעוצבים שלנו, מאפשר גם לכם לבחור בין מעקות זכוכית עם מסגרת עץ, אלומיניום או כל חומר גלם אחר המותאם לסגנון העיצובי הכללי, וזאת לצד מעקות זכוכית ללא כל מסגרת המשלבות בתוכן אמצעי חיבור ייעודים לגרם המדרגות וכדומה. המעקות המיוחדים והמעוצבים שלנו ניתנים לייצור בכל מידה וצורה, כאשר לאורך כל תהליך התכנון והעיצוב הראשוני, עומדת לרשותכם האפשרות לבחון מספר חלופות עיצוביות המותאמות לצרכי ההתקנה של המעקה. בנקודה זו, חשוב לנו לציין שקיימות מספר שיטות מרכזיות להתקנת מעקות זכוכית, וביניהן:

 • שיטת התקנה למעקות זכוכית שתולים – מעקות אלו מותקנים למעשה בתוך תעלה מובנית אותה מייצרים לאורך גרם המדרגות.
 • שיטת התקנה בשילוב מחברי נקודות – מעקות אלו מותקנים ישירות על גבי גרם המדרגות ו/או הקיר באמצעות מחברי נקודות הידועים בשם רוזוטות.
 • שיטת התקנה בשילוב פרופילי תמיכה – מעקות אלו מותקנים באופן כזה שהזכוכית נתמכת על ידי פרופילים המיוצרים ממתכת או חומרי גלם אחרים.

חשוב לנו שתדעו: כל אחת משיטות ההתקנה עשויה לייצר מראה מעט שונה של מעקה הזכוכית, ולכן, חשוב להיוועץ עם אנשי המקצוע גם בנוגע לשיטת ההתקנה של הדגם העיצובי בו בחרתם.

מעקות זכוכית מבית סולם יעקב – שקוף שזה הכי איכותי!

הזמנה ורכישה של מעקות זכוכית באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות מיתרונות השירות המרכזיים הבאים:

 • מפעל ייצור כחול לבן העושה שימוש בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר בענף
 • שילוב טכניקות לייצר מעקות זכוכית מיוחדים ומעוצבים בהתאמה אישית מלאה
 • ליווי אישי לאורך כל שלבי התכנון, הייצור וההתקנה על המעקות בבית הלקוח
 • 50 שנות ניסיון ואלפי פרויקטים של התקנת מעקות בכל רחבי הארץ
 • שירות ייעודי לסקטור הפרטי ולבעלי מקצוע, אדריכלים ומעצבי פנים

רוצים ליהנות מכל היתרונות שלנו? צרו איתנו קשר כאן ותאמו לעצמכם שיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם