מדרגות-צפות-ברמה-גבוהה-לבית-סולם-יעקב
סולם יעקב ייצור והתקנה של מאחזי יד ומעקות למדרגות חוץ ופנים מאז שנת 1974

עולים באיכות החיים עם מדרגות מבית סולם יעקב

בונים או משפצים? נדרשים לתכנון של מדרגות חוץ או פנים? אצלנו ב-סולם יעקב, תוכלו ליהנות מפתרונות תכנון, עיצוב והקמה של גרם מדרגות חוץ או פנים שיאפשר גם לכם לעלות באיכות החיים.

התקנה של מדרגות מעוצבות לחלל מסחרי או בית פרטי היא תהליך עבודה מקצועי המיושם על ידינו בחברת סולם יעקב משלב התכנון המקדים, וכל זאת במסגרת שיתוף פעולה מלא עם האדריכל ו/או מעצב הפנים. התהליך עצמו כולל גם עיצוב נכון ומדויק בהתאם לבחירת סוג גרם המדרגות וגם את שלבי ההתקנה ואבזור גרם המדרגות במעקות ומאחזי יד במידת הצורך, והכול תוך מתן דגש מקצועי גם על הצד הבטיחותי וגם על המימד העיצובי

מדרגות פנים בהתאמה אישית זה סולם יעקב

אנחנו בחברת סולם יעקב, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב והקמה של מדרגות בבית מאז שנת 1974 ולאורך כל השנים אנו מקפידים על תהליכי עבודה מקצועיים המיושמים בהתאמה אישית מלאה של גרם המדרגות לצרכי הלקוחות. במסגרת מעטפת השירות המקצועית המוצעת על ידינו, אנו מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב וההקמה של גרם המדרגות ומסייעים לו בין היתר גם בבחירת סוג גרם המדרגת וחומרי הגלם מהם הוא מיוצר.

איזה גרם מדרגות יכול להתאים לכם?

על מנת להבטיח לכל אחד ואחת מקהל לקוחותינו את גרם המדרגות המותאם ביותר גם לצרכי המגורים וגם לסגנון העיצובי המועדף עליו, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מבינכם להיוועץ עם מחלקת התכנון שלנו הפועלת גם אל מול האדריכל ומעצב הפנים במידת הצורך. כך או אחרת, אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המדרגות, דבר המאפשר לכם להתאים את גרם המדרגות הנכון לכל מטרה.

בין יתר סוגי המדרגות המתוכננות, מיוצרות ומותקנות על ידינו, תוכלו למצוא:

מדרגות עץ

מדרגות המיוצרות מסוגים שונים של עץ מלא, בעלות מראה טבעי ויוקרתי המשדרג את חלל הפנים. מדרגות העץ שלנו מסייעות בין היתר להפחתת רעשים המגיעים מתוך חלל המגורים, וכמו כן, הן נחשבות לאמצעי בידוד תרמי אידיאלי בחלל הבית. העובדה שכל גרם המדרגות מיוצר מחומרים טבעיים בלבד, הופך את מדרגות העץ שלנו לאחד מסוגי המדרגות הידידותיים ביותר לסביבה, כאשר אנו נמנעים מכל שימוש בחומרים סינתטיים לאורך כל שלבי הייצור.

מדרגות מתכת

מדרגות פופולאריות המותאמות גם לצרכי התקנת מדרגות חוץ וגם לצרכי התקנת מדרגות פנים. סוג זה של מדרגות מגיע בתצורות שונות, לרבות, ספירלה, קו ישר או מדרגות עלייה, כאשר חומרי הגלם המשמשים אותנו לייצור מדרגות מתכת כולל פלדה, אלומיניום וסוגים נוספים של מתכות, כאשר גרם המדרגות משלב בתוכו חרטום עץ או בטון. אחד מהיתרונות המובהקים של מדרגות ממתכת בהשוואה למדרגות עץ, טמון בעובדה שמדובר במדרגות שאינן דורשות תחזוקה או צביעה.

מדרגות מרחפות

מדרגות מרחפות הידועות גם בשם מדרגות צפות הן למעשה מדרגות מעוצבות המתאפיינות במראה ייחודי ומודרני המשלב בין קווי עיצוב נקיים לתחושת ריחוף מרהיבה ביופייה. מדרגות מרחפות מבית סולם יעקב, מיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, בטון, מתכת וזכוכית, ובדומה לכל גרם מדרגות אחר המיוצר על ידינו, גם בתהליך העבודה על מדרגות מרחפות, מושם דגש מקצועי על היבטי התכנון הבטיחותי בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר בענף הבנייה.

מדרגות ספירלה

מדרגות הספירלה הידועות גם בשם מדרגות לוליינות, הן למעשה גרם מדרגות המהווה חלופה למדרגות ישרות. מדרגות מסוג זה מצויות לרוב במבני ציבור ומבנים אזרחיים, כאשר המראה הייחודי שלהן הופך אותן גם לגרם מדרגות פופולארי בבתים פרטיים. מדרגות מסוג זה מיוצרות על ידינו מחומרי גלם שונים, כאשר אחד מהיתרונות המרכזיים של גרם מדרגות זה בא לידי ביטוי במראה האלגנטי שלו ואופן התאמתן למבנה החלל.

וזאת לצד סוגים נוספים של מדרגות היכולות להתאים גם לצרכי חוץ וגם לצרכי פנים, והכול בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות.

מדרגות מעוצבות רמה אחת מעל כולם - סולם יעקב

תמונות ופרויקטים מובחרים - מדרגות מעוצבות בגימור מושלם

מדרגות מעץ מרחפות בעיצוב מושלם - סולם יעקב

מדרגות מבית סולם יעקב - כל היתרונות במקום אחד

הזמנה ורכישה של גרם מדרגות כזה או אחר באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • החברה המובילה בישראל לתכנון גרם מדרגות לבית פרטי ולכל מבנה מגורים אחר כבר קרוב ל-50 שנה
  • מפעל ייצור מודרני ומתקדם המשלב בין שיטות עבודה מסורתיות לטכניקות ייצור מתקדמות מסוגן
  • מחלקת תכנון מקצועית הפועלת בשיתוף פעולה מלא מול יועצי הנדסה, אדריכלים ומעצבי פנים
  • היצע גדול ואיכותי של סוגי מדרגות פנים לצד מדרגות חוץ
  • מדרגות פנים וחוץ המיוצרות מחומרי גלם איכותיים
  • מחלקת עיצוב המתמחה בעיצוב מדרגות מעוצבות
  • מחלקת התקנות מקצועית
  • אחריות מלאה

לצד כל אלו, אנו מעניקים שירות ויחס אישי לכל לקוח משלב שיחת הייעוץ הראשונה בנוגע להתקנת גרם מדרגות מעוצבות לסלון הבית או לכל חלל מגורים אחר, כאשר הליווי האישי נעשה על ידי מנהל פרויקט מטעמנו המצוי בקשר רציף עם הלקוח/ה משלב התכנון ועד ההתקנה.

אם גם אתם מצויים בתהליכי בנייה או שיפוץ ומתעניינים בהתקנת גרם מדרגות פנימי או חיצוני, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיחשף לכל הדגמים המעוצבים של כל אחד מסוגי המדרגות המיוצרים על ידינו. בנוסף, אנו מזמינים אתכם להיחשף למוצרים הנלווים שלנו להתקנת מדרגות פנים/חוץ, וביניהם, מעקות המיוצרות על ידינו משלב התכנון ועד התקנה ומאחזי יד דקורטיביים (צמודי קיר) המיוצרים על ידינו.

כחברה בעלת ניסיון מעשי בתחום המדרגות, המעקות ופתרונות פנים, אנו מספקים שירות מקצועי גם לסקטור הפרטי וגם לבעלי מקצוע לצורך התקנת גרם מדרגות פנימי או חיצוני. לחצו כאן, צפו בגלריית הפרויקטים שלנו וגם אתם תוכלו להתרשם מרמת הביצוע ומהיכולות המקצועיות שלנו.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם