מאחזי יד למעקות מגיעים במבחר גדול של דגמים - סולם יעקב
מאחזי יד מנירוסטה עמידים ובטיחותיים -סולם יעקב
מאחזי יד למעקות מעוצבים - סולם יעקב

מדרגות ספירלה מבית סולם יעקב - רואים שבחרתם נכון!

חולמים על מדרגות ספירלה מעוצבות בסביבת המגורים או בית העסק? זה הזמן להכיר את פתרונות השירות המוצעים לכם בחברת סולם יעקב למטרות הקמה של מדרגות ספירלה

אנחנו בחברת סולם יעקב, החברה המובילה בישראל בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי המדרגות מאז שנת 1974, עוסקים ומתמחים בין היתר בתהליכי תכנון והקמה של מדרגות ספירלה, הידועות גם בשם מדרגות לולייניות. מדרגות מסוג זה, הן למעשה גרם מדרגות העוקב אחר תבנית מעגלית, כאשר ברוב המקרים התבנית המעגלית מופיעה סביב מוט או עמוד מרכזי.

מתי מומלץ לעשות שימוש במדרגות ספירלה?

השימוש הנפוץ ביותר במדרגות לולייניות הוא בבתים פרטים בהם עומד חלל פנוי בקומת הקרקע ו/או בחללים  צרים בהם קיים מחסור בשטח להקמת גרם מדרגות ישרות. המראה הייחודי והמרשים של מדרגות הספירלה מאפשר לכם ליהנות מתנועה מעגלית בתוך סביבת המגורים או השטח בו הן מתוכננות ומוקמות, כאשר התנועה המעגלית של המדרגות מהווה חלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית של החלל. כמו כן, תוכלו לעשות שימוש במדרגות ספירלה למטרות יצירת מעבר לחדרי עליית גג וכדומה. 

מה הם היתרונות של מדרגות לולייניות בסביבת המגורים?

מדרגות ספירלה בבתים פרטיים יכולות להוביל מקומת הקרקע נטולת החדרים והקירות בדרך כלל אל קומת חדרי השינה ו/או מקומת המרתף אל קומת הקרקע והקומות העליונות יותר. כך או אחרת, התקנה של מדרגות לולייניות בסביבת המגורים, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

  • גרם מדרגות בעל מראה ייחודי ובולט לעין
  • גרם מדרגות המייצר תנועה מעגלית ודינמית בסביבת המגורים
  • גרם מדרגות מעוצב הניתן להתאמה מלאה למאפייני המבנה והסגנון העיצובי של החלל
  • מדרגות המיוצרות מחומרי גלם שונים בהתאם להעדפות הלקוח
  • גרם מדרגות שאינו תופס מקום בשטח החלל
  • גרם מדרגות הניתן להתקנה מהירה יחסית בהשוואה לגרם מדרגות המיוצר מבטון, שיש או אבן טבעית

מה הם חומרי הגלם מהם ניתן לייצר מדרגות ספירלה?

מדרגות ספירלה ניתנות לייצור מחומרי גלם שונים, לרבות, פלדה, עץ טבעי, אבן טבעית וחומרי גלם נוספים. ההיצע הגדול של חומרי הגלם מהם ניתן לייצר את מדרגות הספירלה, מאפשר לכם ליהנות מאפשרויות שונות לבחירת הסגנון העיצובי של גרם המדרגות הלולייני, בין אם מדובר במבנה מובנה בקיר או במבנה עצמאי אותו ניתן להרכיב בצמוד לקיר. בשני המקרים, אצלנו ב-סולם יעקב, תוכלו ליהנות ממעטפת של פתרונות שירות לצרכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מדרגות ספירלה בסביבת המגורים.

תמונות ופרויקטים מובחרים - מדרגות ספירלה

מאחזי יד מעוצבים למדרגות ביתיות חיצוניות - סולם יעקב

מה חשוב לדעת על התקנת מדרגות לולייניות?

הקמה של גרם מדרגות היא משימת בינוי מורכבת המחייבת תכנון מיטבי, ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בגרם מדרגות מסוג ספירלה. במידה ואתם מצויים בתהליכי בינוי או שיפוץ נרחב של ביתכם הפרטי, תוכלו לייצר מדרגות לולייניות מובנות בתוך הקיר כחלק מעבודות הבינוי, ובמקרים בהם הבנייה הסתיימה ואתם עדיין מעוניינים להתקין גרם מדרגות מסוג מדרגות ספירלה, תוכלו עדיין לעשות זאת באמצעות גרם מדרגות עצמאי אותו ניתן לתכנן בצורה הטובה ביותר לצרכי הקמתו בסביבת המגורים.

מה הם השירותים העומדים לרשותכם אצלנו?

כחברה מובילה בתחום המדרגות, המעקות ופתרונות הפנים, אצלנו ב-סולם יעקב, תוכלו ליהנות ממעטפת מורחבת של שירותים למטרות הקמה של מדרגות לולייניות מעוצבות, משלב התכנון ועד התקנה. לאורך כל הדרך, תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים:

  • מחלקת תכנון הפועלת בשיתוף פעולה מלא מול יועצים הנדסיים, אדריכלים ומעצבי פנים
  • מחלקת עיצוב המתמחה בתהליכי עיצוב של מדרגות פנים וחוץ בכל צורה וגודל
  • מחלקת ייצור מתקדמות מסוגה המשלבת בתוכה טכנולוגיות ייצור מתקדמות לצד שימוש בשיטות עבודה מסורתיות על ידי אמני ברזל, עץ וזכוכית.
  • מחלקת התקנות מקצועית המתמחה בביצוע התקנות מדויקות של כל סוגי המדרגות המיוצרות על ידינו.

בנוסף לכל אלו, חשוב לנו לציין שאנו ב-סולם יעקב, עוסקים ומתמחים גם בתהליכי תכנון, עיצוב וייצור של מעקות ומאחזי יד, דבר המאפשר לנו לייצר עבורכם תמהיל מושלם של גרם מדרגות המשלב בתוכו גם את המעקות המעוצבות ומאחזי היד הדקורטיביים שלנו, והכול בהתאמה אישית לעיצוב החלל בו מותקנות מדרגות הספירלה.

מדרגות ספירלה מעוצבות

אצלנו בסולם יעקב מושם דגש מקצועי על הסגנון העיצובי של כל גרם מדרגות אותו אנו מתכננים ומייצרים, ולכן, גם בקטגורית מדרגות ספירלה, תוכלו למצוא היצע מרשים ומרהיב ביופיו של דגמי מדרגות מעוצבות המותאמות לסגנון העיצובי הכללי של חלל המגורים ולהעדפות הטעם האישיות של הלקוחות. מדרגות ספירלה מעוצבות מבית סולם יעקב יכולות להיות מיוצרות מברזל מגוון, מעץ מלא, מאבן טבעית, וכל זאת בשילוב חומרי גלם נוספים כגון מתכת וזכוכית. במהלך השנים, ייצרנו מאות מדרגות ספילה, וביניהם, עשרות דגמים עיצוביים שכל אחד מהם מרשים יותר מקודמו. ברשימת הדגמים המעוצבים שלנו תוכלו למצוא מדרגות ספירלה מרחפות, מדרגות ספירלה מובנות בקיר, מדרגות ספירלה צרה ומדרגות ספירלה רחבה.

מדרגות ספירלה למבנים

כחברה מובילה המתמחה גם בהליכי תכנון של מדרגות פנים וגם בהליכי תכנון של מדרגות חוץ, אנחנו בסולם יעקב מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מפתרונות תכנון, ייצור והתקנה של מדרגות ספירלה חיצוניות ו/או מדרגות ספירלה בתוך המבנה כאמצעי למעבר בין הקומות במבנה. פתרונות אלו מבוססים על היכולות המקצועיות שלנו בתחום מאז שנת 1974 והם משלבים בתוכם את כל תהליכי העבודה המאפיינים אותם, משלב התכנון ועד התקנה.

אם גם אתם חולמים על סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת עם מדרגות ספירלה מעוצבות, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת עם אחד מנציגי החברה. כמו כן, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהיקף הפרויקטים בהם היינו מעורבים במהלך החודשים האחרונים בגלריית התמונות הממתינה לכם כאן

 

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם