מאחזי יד למעקות מגיעים במבחר גדול של דגמים - סולם יעקב
מאחזי יד מנירוסטה עמידים ובטיחותיים -סולם יעקב
מאחזי יד למעקות מעוצבים - סולם יעקב

מדרגות מתכת פנים וחוץ

רוצים ליהנות מכל האיכויות הנלוות להתקנה של מדרגות פנים וחוץ המיוצרות ממתכת? זה הזמן להכיר את קולקציית מדרגות המתכת של חברת סולם יעקב.

אנחנו בחברת סולם יעקב, עוסקים ומתמחים בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי המדרגות מאז שנת 1974 ועד היום, כאשר אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בתהליכי עבודה משלב התכנון ועד התקנה של מדרגות מתכנת המותאמות ומיועדות גם לצרכי פנים וגם לצרכי חוץ.

מדרגות ממתכת – כל היתרונות

התקנה של מדרגות פנים וחוץ ממתכת, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

 • מדרגות חוץ/פנים איכותיות המתאפיינות בעמידות גבוהה לאורך שנים
 • מדרגות המיוצרות ממתכות שונות בהתאם לסגנון העיצובי של גרם המדרגות
 • מדרגות בטיחותיות הניתנות להתאמה אישית לכל סביבת פנים או חוץ
 • מדרגות בעלות אופי אורבאני ומראה עדכני לסביבת המגורים

מדרגות מתכת – כל האפשרויות במקום אחד!

מדרגות המתכת המיוצרות על ידינו ב-סולם יעקב, הן הגדרה כוללת לכל סוגי המדרגות המיוצרות מסוגי מתכות שונות, כאשר תהליך העיצוב והייצור עצמו מיושם ביד אומן המתמחה בנושא. באופן זה, אנו מעמידים לרשותכם קולקציה מרשימה ביופייה של מדרגות מתכת מעוצבות המותאמות גם לצרכי חוץ וגם לצרכי פנים.

בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו מדרגות מתכת בשילוב עץ מלא ומדרגות מתכת בשילוב זכוכית מחוסמת. כמו כן, תוכלו ליהנות מפתרונות ייצור בהתאמה אישית מלאה לסגנון העיצובי של החלל בו ממוקם גרם המדרגות ממתכת.

מדרגות מתכת ביד אומן - רואים את האיכות בכל שלב

כפי שציינו לעיל, כל דגמי מדרגות המתכת שלנו, מיוצרים ביד אומן בשילוב שיטות עבודה מסורתיות לצד טכניקות ייצור מתקדמות מסוגן. בנוסף, חשוב לנו לציין שכל דגמי המדרגות שלנו ממתכת, עוברים תהליך צביעה אפוקסי שנועד למטרות שמירה על איכויות המתכת לאורך שנים ולצרכי מניעת מצבי קורוזיה וחלודה, גם במקרים בהם מדובר במדרגות חוץ וגם במקרים בהם מדובר במדרגות פנים.

מדרגות מתכת בשילוב עץ

אחד מהדגמים המוצעים על ידינו מאפשר לכם ליהנות ממדרגות מתכת בשילוב עץ מלא. דגם זה מותאם לחללי הפנים של סביבת המגורים ו/או העבודה והוא מתאפיין במראה אורבאני ויוקרתי לצד מראה חמים. בדגם זה, תוכלו למצוא מספר אפשרויות לעיצוב גרם המדרגות, לרבות, דגמים עיצוביים ליצירת גרם מדרגות בתצורת ספירלה ודגמים עיצוביים לייצור גרם מדרגות מרחפות ממתכת.

מדרגות מתכת בשילוב זכוכית

דגם מרשים נוסף המיוצר על ידינו בקטגוריית מדרגות מתכת הוא דגם המשלב בין מתכת לזכוכית. בדגם זה, תוכלו ליהנות ממראה אורבאני עם טאץ' קלאסי ויוקרתי. שילוב הזכוכית בגרם המדרגות ממתכת נועד לצרכי התקנת מעקות כבסיס לגרם המדרגות. חשוב לנו לציין שההתמחות המקצועית שלנו כחברת ייצור מובילה בתחום המעקות, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר שיטות התקנה של מעקות זכוכית למדרגות ממתכת, וביניהן, התקנת מעקות זכוכית שתולים, התקנת מעקות זכוכית בשילוב מחברי נקודות (רוזוטות) והתקנה של מעקות זכוכית באמצעות פרופיל תמיכה הניתנים לייצור מחומרי גלם שונים, לרבות, מתכת, ברזל, פלדה ועץ מלא.

מדרגות מתכת בשילוב אבן טבעית

דגם ייעודי נוסף של מדרגות פנים ממתכת המיוצר על ידינו, כולל בתוכו עיצובים שונים של מדרגות מתכת בשילוב אבן טבעית בגוון כזה או אחר המועדף עליכם. מדרגות אלו מתאפיינות במראה אורבאני והן מקנות תחושה טבעית וחמימה. ברוב המקרים, דגמי מדרגות מתכת בשילוב אבן טבעית (שיש) מיועדים לצרכי עיצוב חללי פנים.

 

תמונות ופרויקטים מובחרים - מדרגות מתכת

מאחזי יד מעוצבים למדרגות ביתיות חיצוניות - סולם יעקב

כל יתרונות השירות במקום אחד

כחברה המתמחה בתהליכי העבודה הנלווים למדרגות מתכת, משלב התכנון ועד ההתקנה, אנו ב-סולם יעקב, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:

 • מחלקת תכנון מקצועית הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם יועצי הנדסה, אדריכלים ומעצבי פנים
 • מתן דגש מיוחד על כל היבטי הבטיחות הנלווים לתהליכי התכנון, הייצור וההתקנה של גרם המדרגות
 • פתרונות ייצור והתקנה של מדרגות פנים/חוץ ממתכת במקום אחד
 • מפעל ייצור מודרני המשלב בין שיטות עבודה מסורתיות בידי אומן לצד טכנולוגיות ייצור ממוחשבות
 • אחריות מלאה על כל מרכיבי גרם המדרגות, לרבות, מעקות ומאחזי יד
 • פתרונות היקפיים לתכנון מדרגות מתכת לסביבת המגורים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות
 • מחלקת התקנות מקצועית המתמחה בביצוע עבודות התקנת של מדרגות מתכות פנים וחוץ כאחד

וזאת לצד יתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברה המובילה בישראל לייצור של כל סוגי המדרגות מאז שנת 1974 ועד היום.

מוצרים נלווים להתקנת מדרגות מתכת

כחברת ייצור מובילה גם של כל סוגי המדרגות וגם של כל סוגי המעקות, אנחנו ב-סולם יעקב, מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות פנים היקפיים לצרכי תכנון מדרגות ומעקות בסביבת המגורים החיצונית והפנימית כאחד. לרשותנו, הידע, הניסיון והמיומנות המקצועית הנחוצה לצרכי תכנון מיטבי ובטיחותי של כל גרם מדרגות מכל סוג ובכל סדר גודל, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידינו משלבים בין תכנון מיטבי של גרם המדרגות בהתאמה אישית מלאה לבין התאמה פונקציונאלית ודקורטיבית של המעקה. כמו כן, אנו מתמחים בתהליכי ייצור של מאחזי יד, ובתוך כך, מאפשרים לכם ליהנות מכל מה שצריך ונחוץ לצורך התקנת מדרגות במקום אחד.

אם גם אתם מצויים בהליכי תכנון או בנייה של ביתכם הפרטי ואם גם אתם מתעניינים בהקמת גרם מדרגות פנים או חוץ ממתכת, זה הזמן ליצור אתנו קשר וליהנות מליווי ויחס אישי לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב, הייצור וההתקנה של דגמי מדרגות המתכת שלנו. לאורך כל הדרך, תוכלו להבטיח לעצמכם ליווי אישי באמצעות מנהל פרויקט מטעמנו. למידע נוסף ותיאום שיחת ייעוץ ראשונית וללא כל התחייבות מצדכם, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן עוד היום.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם