מדרגות-ברזל-מעוצבות-סולם-יעקב
מדרגות ברזל מרחפות קונים רק בסולם יעקב

מדרגות ברזל מעוצבות מבית סולם יעקב

מתעניינים בהתקנת מדרגות ברזל בסביבת המגורים? זה הזמן לדעת הכול על מעטפת השירות המורחבת של חברת סולם יעקב לייצור מדרגות ברזל משלב התכנון ועד התקנה.

מדרגות ברזל הפכו בשנים האחרונות לאחד מהטרנדים הבולטים בדירות יוקרה דו מפלסיות ובבתים פרטיים בהם נדרשת התקנה של גרם מדרגות. מדרגות הברזל הן בעלות מראה מודרני המקנה אווירה אורבאנית ויוקרתית לחלל המגורים בו הן מותקנות. אצלנו ב-סולם יעקב, החברה המובילה בישראל לייצר מדרגות משלב התכנון ועד התקנה, תוכלו ליהנות ממעטפת שירות מורחבת המאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות של מדרגות הברזל במקום אחד.

מדרגות ברזל לבית – כל היתרונות

התקנה של מדרגות ברזל בסביבת המגורים, תאפשר גם לכם ליהנות מהיתרונות המרכזיים הבאים:

 • גרם מדרגות המיוצר מאחד מחומרי הגלם העמידים והחזקים ביותר
 • גרם מדרגות המקנה מראה אורבאני ויוקרתי לסביבת המגורים המודרנית
 • גרם מדרגות המשלב בצורה האופטימאלית ביותר בין יופי לפרקטית
 • גרם מדרגות הניתן לייצור במספר תצורות של מדרגות ישרות או מדרגות ספירלה

מדרגות ברזל לבית - למי זה יכול להתאים?

תכנון והתקנה של מדרגות ברזל יכול להתאים לבעלי בתים פרטיים בהם קיים שטח ייעודי להתקנת גרם מדרגות ו/או לבעלי דירות יוקרה דו מפלסיות. כמו כן, מדרגות הברזל מיועדות לשטחי חוץ של סביבת המגורים כאמצעי מעבר חיצוני בין קומות המבנה. אצלנו ב-סולם יעקב, תוכלו למצוא עשרות דגמים של מדרגות ברזל מעוצבות שכל אחד מהם מתוכנן ומיוצר עבורכם בהתאמה אישית מלאה. ההתאמה האישית באה לידי ביטוי גם לתנאי השטח וגודל החלל הייעודי וגם לסגנון העיצוב האישי המועדף עליכם.

מדרגות ברזל מעוצבות בימי אומן

אחד מהיתרונות המרכזיים ההופכים אותנו לחברה מובילה בתחום ייצור מדרגות ברזל, בא לידי ביטוי בעובדה שכל תהליכי התכנון והעיצוב של גרם המדרגות מברזל, מיושם על ידי אומן המתמחה בביצוע עבודות בברזל. באופן זה, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממדרגות פונקציונאליות עם דגש על כל הביטי הבטיחות הנחוצים לכם, וזאת לצד דגש על המימד העיצובי של גרם המדרגות והתאמתו המלאה לסביבת המגורים.

דגמי מדרגות ברזל

בין יתר דגמי מדרגות הברזל המיוצרים על ידינו משלב התכנון ועד התקנה, תוכלו ליהנות מדגמים שונים של מדרגות ברזל בשילוב עץ, בשילוב אלומיניום ומתכות שונות ובשילוב זכוכית. כמו כן, לכל אחד מהדגמים המעוצבים של מדרגות הברזל המיוצרים על ידינו, תוכלו למצוא מוצרים נלווים תואמים כגון: מעקות למדרגות ברזל ומאחזי יד למדרגות ברזל.

מדרגות ברזל לסביבת המגורים בהתאמה אישית

יתרון שירות מרכזי נוסף המוצע על ידינו הוא התאמה אישית של גרם המדרגות לסביבת המגורים המיועדת. התאמה זה היא פועל יוצא של קשב מלא לרצון הלקוח ושיתופי פעולה פוריים ומוצלחים עם בעלי מקצוע כגון: אדריכלים ומעצבי פנים. במחלקת התכנון שלנו, בא מתחיל תהליך ההתאמה האישית של גרם המדרגות לסביבת המגורים, תוכלו למצוא מענה מקצועי רחב היקף גם לקהל הלקוחות הפרטי וגם לבעלי המקצוע. כמו כן, אנו שמים דגש מקצועי על נושא בקרת איכות ועל נושא הבטיחות, וכל זאת על מנת לאפשר גם לכם ליהנות מגרם מדרגות בטיחותי העומד בכל דרישות התקן והתקנות המחייבות בחוקי הבנייה.

ההתאמה האישית של מדרגות הברזל, מאפשרת לנו לתכנן באופן המיטבי את גרם המדרגות ולכם היא מאפשרת ליהנות ממוצר סופי איכותי, חזק ועמיד המותאם לסביבת המגורים המודרנית. כחלק מפתרונות השירות המוצעים על ידינו במסגרת תהליכי התכנון, העיצוב והייצור של מדרגות הברזל, תוכלו ליהנות ממדרגות ברזל ישרות, מדרגות ברזל בתצורת ספירלה וממדרגות ברזל מרחפות, כאשר לכל תצורה של גרם מדרגות תוכלו למצוא היצע מרשים של עיצובים.

תמונות ופרויקטים מובחרים - מדרגות ברזל

מדרגות ברזל רמה אחת מעל כולם - סולם יעקב
מדרגות ברזל בעיצוב מושלם - סולם יעקב
מדרגות ברזל מרחפות קונים רק בסולם יעקב
מדרגות-ברזל-מעוצבות-סולם-יעקב
מדרגות ברזל מיוחדות לבית -סולם יעקב

מדרגות ברזל - כל האפשרויות במקום אחד

ההיצע הגדול של דגמי מדרגות הברזל שלנו, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות עיצובים ושילובים דקורטיביים, וביניהם:

 • מדרגות ברזל מרחפות
 • מדרגות ברזל ספירלה
 • מדרגות ברזל בשילוב מעקה עץ
 • מדרגות ברזל בשילוב מעקב זכוכית
 • מדרגות ברזל בשילוב מעקה רשת דקורטיבית
 • מדרגות ברזל בציפוי ניקל יוקרתי
 • מדרגות ברזל בצביעה מגולוונת בכל גוון המועדף עליכם

וזאת לצד דגמים נוספים אותם ניתן להעדפות הטעם והסגנון העיצובי שלכם ולקונספט הכללי של עיצוב חלל הפנים.

סולם יעקב – כל היתרונות בדרך להתקנת מדרגות ברזל, במקום אחד!

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-סולם יעקב, מאפשרים גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים משלב תכנון גרם המדרגות ועד לשלב ההתקנה, וביניהם:

 • מפעל ייצור מתקדם מסוגו המשלב בתוכו טכנולוגיות ייצור חדישות בשילוב שיטות עבודה מסורתיות
 • תהליך תכנון ועיצוב של גרם מדרגות הברזל על ידי אומן מוביל בתחום עבודות הברזל
 • תהליכי ייצור המצויים תחת פיקוח מתמיד של בקרת איכות לקבלת התוצר הסופי הטוב והאיכותי ביותר
 • היצע מרשים של מדרגות ברזל מעוצבות היכולות להתאים לכל חלל וייעוד בהתאמה אישית מלאה
 • מחלקת התקנות מקצועית המתמחה בביצוע התקנה מקצועית על פי כל דרישת התקן והבטיחות

וזאת לצד יתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברה המובילה בישראל בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מדרגות ברזל כבר למעלה מ-50 שנה.

ייצור מעקות ומאחזי יד למדרגות ברזל

כחברה מובילה בתחום פתרונות פנים, אנחנו ב-סולם יעקב, עוסקים ומתמחים גם בתהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מעקות ומאחזי יד לכל סוגי המדרגות המיוצרות על ידינו, לרבות, מעקות ומאחזי יד למדרגות ברזל. אם גם אתם מצויים בימים אלו בתהליכי תכנון או בנייה או שיפוץ של סביבת המגורים ובמידה וגם אתם נדרשים לתכנון גרם מדרגות, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולהבטיח לעצמכם שירות ייעוץ מקצועי. כמו כן, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהפרויקטים השונים בהם היינו מעורבים לאורך השנים בקטגוריית מדרגות ברזל.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם