מאחזי יד מעוצבים למדרגות ביתיות חיצוניות - סולם יעקב
מאחזי יד למדרגות בעיצובים שונים - סולם יעקב

מאחזי יד למדרגות

מאחזי יד למדרגות של סולם יעקב הם מהאיכותיים ביותר שתוכלו למצוא, המשלבים בטיחות, עיצוב ואיכות. הם נמצאים בעסק למעלה מ-50 שנה וראו הרבה שינויים בתעשייה. החברה הוקמה על ידי סולם יעקב שרצה להפוך את המדרגות לבטוחות יותר עבור אנשים המתגוררים בבניינים ישנים ללא מעליות או מדרגות נעות.

החברה עלתה לכותרות לאחרונה בשל הפתרונות החדשניים שלה המסייעים במניעת תאונות במדרגות ומשפרים את תקני הבטיחות ברחבי הארץ.

 מדובר בשילוב של בטיחות, עיצוב ואיכות על מנת שכל לקוח מרוצה ייהנה מכמה יתרונות במוצר אחד! אם חשבתם לאחרונה על התקנת מאחזי יד למדרגות, בין אם בביתכם הפרטי ובין אם במקום ציבורי, התקשרו כבר עכשיו ואנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב ואישי על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון של שנים בתחום וכמובן להתאים עבור כל אחד מכם את המאחז המתאים לו ביותר!

איך לבחור מאחז יד למדרגות?

כאשר מעצבים מאחזי יד למדרגות, הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא בטיחות המשתמש. מאחז היד צריך להיות חזק מספיק כדי לתמוך במשקל של אדם. זה גם צריך להיות עשוי מחומר עמיד ולא ישבר או יתעוות בקלות.

בתכנון מאחז מדרגות ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון כמו בטיחות, עמידה בתקנים ואיכות ועמידות החומרים. למשל, בבחירת חומרים למחזיקי יד, חשוב לקחת בחשבון האם הם ישברו או יתעוותו בקלות.

אצלנו בסולם יעקב מאחזי יד מותאמים לכל לקוח בהתאם לבקשתו וכמובן בהתאם לחלל בו המעקה יותקן, זאת על מנת להבטיח . אם גם אתם צריכים מאחזי יד למדרגות, פנו אלינו, צוות המומחים בסולם יעקב ישמח לייעץ ולעצב לכל אחד מכם את המעקה המושלם בשבילו.

כל סוגי מאחזי יד למדרגות במקום אחד!

מעקות הם חלק בלתי נפרד ממאחז המדרגות. לרוב הם עשויים מעץ, אלומיניום, ברזל ונירוסטה. יש לבחור מעקות על בסיס עיצוב המדרגות וקודי הבטיחות של הבניין.

מעקות יכולים לספק תחושת ביטחון בבניין ציבורי או מסחרי בכך שהם מקלים על אנשים לעלות ולרדת במדרגות. בבתים, הם יכולים לעזור בשיווי משקל ולמנוע נפילות וכן להפחית את הסיכון לפציעה כתוצאה מעידה במדרגות.

חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו סוג המדרגות, כל מעקה או מעקה קיים כבר באותו מקום, החומר המשמש לבנייה

(עץ, אלומיניום, ברזל או נירוסטה), והאם יש מעקה קיים או מעקה שאולי צריך להזיז.

התקנת מאחזי יד למדרגות - כל מה שחשוב לדעת

התקנת מעקות למדרגות אינה משימה קלה. ישנם גורמים רבים שכדאי לקחת בחשבון לפני התקנת מאחזי יד למדרגות ומעקות. חשוב לוודא שאתם עושים זאת בצורה נכונה ובטוחה, שתהיה גם חסכונית.

3 הגורמים המובילים בחשבון בעת התקנת מעקות למדרגות: איכות, בטיחות ומחיר.

האיכות מתייחסת לתקן ההתקנה והאם היא נעשית נכון או לא.

בטיחות מתייחסת לשאלה האם ההתקנה יכולה לספק הגנה מפני תאונות או נפילות על-ידי לוודא שאין פערים בין המדרגות או המעקות שעלולים להיות מסוכנים.

המחיר מתייחס לכמה עולה התקנת מעקות.

הפרויקטים שלנו

מאחזי יד מעוצבים למדרגות ביתיות חיצוניות - סולם יעקב

שימוש בחומרים איכותיים

אין ספק שהשנים עושים את שלהם והודות לניסיון הרב שנצבר עם השנים, צוות המתקינים ואנשי הייצור מצליחים להגיע לרמת עשייה מושלמת העונה על כל דרישות הלקוח: יציבות, אסתטיקה ואיכות ברמה הגבוהה הנשמרת לאורך שנים! סולם יעקב מייצרת מאחזי יד מהאיכותיים ביותר תוך הקפדה על דגש על הפן האיכותי, כמו כן משחזרת מאחזי יד בבניינים המיועדים לשימור. ייצור מאחזי יד מחומרי שונים כגון- עץ, מתכת וזכוכית מיוצרים ממיטב החומרים האיכותיים ביותר בשוק בכדי שכל לקוח יהיה מרוצה מהתוצאות.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם