מאחזי יד ברזל מעוצבים - סולם יעקב

מאחזי יד ברזל

מאחזי ברזל מיוצרים בהתאם לתקנים הנדרשים, ומותקנים בהתאם לדרישות הבטיחות. הם מספקים חיבור אמין ובטוח לאנשים להחזיק בו. למחזיקי ברזל יש גם חיי שירות ארוכים, מה שמבטיח שניתן להשתמש בהם לאורך שנים רבות.

מאחז הברזל הוא חלק חשוב ממערכת הבטיחות של המעקות והמדרגות. הוא נועד להבטיח שאנשים יוכלו להחזיק במשהו כאשר הם אינם מסוגלים להשתמש במדרגות או במדרגות נעות. מאחז יד הברזל צריך לעמוד בתקנים הרלוונטיים ולהיות מותקן בהתאם לדרישות ההתקנה. זה צריך להיות גם באיכות טובה, כדי להבטיח אמינות ובטיחות במהלך השימוש.

מאחזי יד ברזל עשויים מפלדה, והם מותקנים בהתאם לתקני בטיחות. הם מיוצרים בהתאם לתקנים הנדרשים, וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות.

מאחזי ברזל מיוצרים בהתאם לתקנים הנדרשים ומותקנים בהתאם לדרישות הבטיחות. יש להם אחריות, אמינות ואיכות שירות.

מאחזי יד ברזל מתוכננים להיות עמידים ואמינים, כמו גם בטוחים לשימוש.

איך לבחור מאחז יד ברזל?

מאחזי יד ברזל הם חלק בסיסי בכל מערכת מעקות. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את מאחז היד המתאים למערכת המעקה שלך.

יש מגוון רחב של אפשרויות זמינות, מה שעלול לבלבל כשאתה מנסה להחליט איזו מהן לקנות.

באיזה מהם כדאי לבחור?

אנו ממליצים לך תחילה לשקול את סוג החומר שממנו יהיה עשוי מאחז היד שלך ולאחר מכן מה הגודל שלו.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים מאחז יד ברזל הוא החומר. ברזל הוא בחירה טובה כי יש לו חיים ארוכים וקל לתחזוקה. אבל אם אתה רוצה משהו מודרני יותר, אתה יכול גם לבחור נירוסטה או אלומיניום.

הדבר השני שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים מאחז יד מברזל הוא הצורה והגודל שלו. סוג המעקה שאתה מתקין יקבע את הצורה והגודל של מאחזי היד שלך: אם זה מעקה עם סורגים אופקיים, אז אתה צריך לקנות מאחזי יד מרובעים או מלבניים; אם למעקה יש סורגים אנכיים, אז אתה צריך עגולים או בצורת אליפסה. גודל מאחז היד יהיה תלוי בגובה המעקה שלך: מעקה גבוה יותר צריך מאחזי יד ברזל מעוצבים גדולים יותר כדי להבטיח בטיחות.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת מאחז ברזל הוא סוג המעקה שברשותכם. מאחזי יד מגיעים בצורות, גדלים ועוביים שונים. מאחזי יד מותאמים לכל לקוח לפי בקשתו וכמובן לפי החלל בו יותקן המעקה וזאת על מנת להבטיח בטיחות. אם גם אתם צריכים מעקות לבית או לעסק, פנו עוד היום לסולם יעקב!

כל סוגי מאחזי יד ברזל במקום אחד!

מאחזי יד מברזל מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים. כולם נועדו לתת לך אחיזה טובה על המוט, אבל הם משתנים באיכות, בטיחות ומחיר.

על מנת שתוכלו למצוא את אחיזת היד הטובה ביותר מברזל לצרכים שלכם, חשוב לדעת איזה סוג אחיזה אתם צריכים. כמו כן, תרצה לשקול תכונות בטיחות כגון אחיזות עמידות להחלקה ואחיזות גומי ללא החלקה. לבסוף, וודא שאתה שוקל את התקציב לפני ביצוע הרכישה.

לחברת סולם יעקב מאחזי יד מגוון רחב של מאחזי ברזל במחירים שונים. הם מציעים מגוון של מאחזי יד מאחזי יד מתחילים עם חור אצבע אחד בלבד ועד תפסנים מתקדמים יותר עם שלושה חורי אצבעות – כולם עשויים מפלדה איכותית עם גימור כרום.

התקנת מאחזי יד ברזל - כל מה שחשוב לדעת

כל יום אנחנו לוקחים מדרגות כמובן מאליו. אנחנו עולים ויורדים בהם בלי לחשוב אפילו איך אנחנו עושים את זה. אבל אם יש לך מוגבלות, זו עלולה להיות בעיה גדולה. מעקות ברזל מותקנים על מדרגות כדי לסייע לאנשים עם מוגבלות לעלות ולרדת במדרגות בבטחה ובקלות. מאמר זה יספר לכם את כל מה שחשוב לדעת על התקנת מאחזי יד מברזל למעקות ומדרגות.

מעקות ברזל מותקנים בחלק הפנימי של גרמי מדרגות כדי לסייע לאנשים עם מוגבלות לעלות ולרדת במדרגות בבטחה ובקלות. הם יכולים לשמש גם ילדים או אנשים שמתקשים להשתמש בידיים או בזרועותיהם מכיוון שהם מספקים תמיכה נוספת בעת עלייה או ירידה במדרגות. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למדוד את גרם המדרגות שלך כך שאתה מודע לכמות מעקות הברזים שייקח.

יש להתקין מעקות למדרגות על מנת למנוע תאונות ופציעות.

תהליך ההתקנה משתנה בהתאם לסוג המעקה (ישר או מעוקל) וסוג המדרגות.

תהליך ההתקנה יכול להתבצע על ידי איש מקצוע או על ידי אדם מנוסה בעשה זאת בעצמך.

על מנת להתקין מעקות ברזל תזדקקו ל: *מקדחה, *סרט מדידה, *מפלס, *עיפרון, *מברג, *מסור ופטיש.

הפרויקטים שלנו

מאחזי יד מעוצבים למדרגות ביתיות חיצוניות - סולם יעקב

שימוש בחומרים איכותיים

אין ספק שהשנים עושים את שלהם והודות לניסיון הרב שנצבר עם השנים, צוות המתקינים ואנשי הייצור מצליחים להגיע לרמת עשייה מושלמת העונה על כל דרישות הלקוח: יציבות, אסתטיקה ואיכות ברמה הגבוהה הנשמרת לאורך שנים! סולם יעקב מייצרת מאחזי יד מהאיכותיים ביותר תוך הקפדה על דגש על הפן האיכותי, כמו כן משחזרת מאחזי יד בבניינים המיועדים לשימור. ייצור מאחזי יד מחומרי שונים כגון- עץ, מתכת וזכוכית מיוצרים ממיטב החומרים האיכותיים ביותר בשוק בכדי שכל לקוח יהיה מרוצה מהתוצאות.

צרו איתנו קשר עוד היום

מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור בהקדם