אודותינו

אודות סולם יעקב, למה דווקא אנחנו החברה הטובה ביותר

אם אתם מחפשים מדרגות, מעקות ומוצרי נגישות ברמה הגבוהה ביותר, הגעתם לחברה הנכונה. חברת סולם יעקב שמחה לעמוד לשירותכם ולייצר בעבורכם את כל מוצרי הבטיחות לבית, מהחומרים הטובים ביותר, האיכות הגבוהה ביותר, ההתאמה האישית ביותר והכי חשוב – זה גם יפה!

אודות סולם יעקב

חברת סולם יעקב הוקמה כחברה המתמחה בייצור ועיצוב של מעקות בטיחות ב-1974, מהחברות הראשונות בישראל שעסקו בכך. בשל כך, ובעובדה שיש לנו יותר מארבעים שנה של ניסיון, אנחנו יכולים להעמיד את השירות שלנו בצורה כל כך מקצועית לכל הלקוחות בארץ, כמעט ללא תחרות. גם היום, עשורים לאחר שהוקמה, אנחנו מאמינים במצוינות ועבודה איכותית כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים, והכי חשוב בטוחים. החברה שלנו מאמינה בחדשנות ואנחנו כל הזמן מפתחים מעקות, מאחזי יד ומוצרי נגישות חדשים, מחומרים חדשים, עיצובים הרפתקניים ועבודה איכותית. שמנו לנו למטרה לייצר את המוצרים הטובים ביותר ביד אמן, מחומרים כמו זכוכית, עץ, מתכת ועוד.

מי עובד אצלנו

חברת סולם יעקב מעסיקה צוות שלם של מתכננים, אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר, חרשי מתכת ונגרים בעלי תפיסת עולם אמנותית מסודרת, אשר מעניקים ללקוחות שלנו ליווי מקצועי, בטיחותי ואסתטי ברמה הגבוהה ביותר בישראל ללא פשרות.

איך אנחנו מייצרים את המוצרים שלנו

מכיוון שאנחנו מעניקים שירותים לאנשים שצריכים קודם כל להרגיש בטוחים בתוך ביתם שלם, צוות העובדים שלנו לא רק מקצועי ושומר על סטנדרט גבוה, אלא גם על רגישות ורמת שירות גבוהה. אנחנו רוצים את הלקוחות שלנו מרוצים. בשל כך, אנחנו מלווים את הלקוח מההתחלה של התכנון ועד גמר ההתקנה. אנחנו מייצרים מעקות ומדרגות רק ברמה הגבוהה ביותר, עם תקני בטיחות מחמירים וכל הרישיונות המתבקשים, תוך בקרת איכות קפדנית. אנחנו גאים בהקפדה זו, שמעניקה ללקוחות שלנו תוצאה בטוחה ויפה, לשביעות רצונם.

מכיוון שמדובר במוצרי בטיחות, כל קודם, אנחנו מקפידים על שלושה דברים:

  1. בטיחות – אנחנו לא מעגלים פינות. אצלנו העבודה בטיחותית מאד, הן במחשבה על התכנון והן בהתקנה הסופית.
  2. איכות – אנחנו רוצים שהמוצר יחזיק מעמד שנים רבות, ושלא תהיה לו תחזוקה מסובכת.
  3. יופי – אנחנו מאמינים כי המוצר צריך להיות יפה, מרשים ומתאים בעיצוב שלו לעיצוב הפנים של הבית שלכם.

איך מדברים איתנו

בסולם יעקב תמצאו לא רק שירות מקצועי, עשיר בידע וניסיון אלא גם יחס אישי כיאה לעסק משפחתי, סבלנות, מענה לכל שאלה ואדיבות. אנו תמיד שמחים להעניק לכל לקוח מניסיוננו, המומחיות שלנו ולספק את המוצר האיכותי ביותר.

אם אתם מעוניינים ליצור איתנו קשר, כדי לקבל ייעוץ, הצעת מחיר והתחלת תכנון, נשמח לשמוע מכם. תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות המייל, האתר או הטלפון, ונשמח לעמוד לשירותכם כדי לספק לכם מוצרי נגישות איכותיים, בטוחים ויפים.

צרו קשר היום!

הצוות המקצועי שלנו

בואו להכיר את הצוות שלנו והניסיון שלנו. נשמח שתגיעו לאולם תצוגה שלנו